چهارمین جلسه اعضاء کانون کارآفرینی استان گیلان


چهارمین جلسه اعضاء کانون کارآفرینی استان گیلان، به دعوت مهندس احمد طاهری، مدیر مجموعه اقتصادی و سرمایه گذاری سرزمین شاد (هپی لند)، راس ساعت 16 روز چهارشنبه، مورخ 1395/9/4 و با حضور همه اعضاء کانون کارآفرینی و مدیر اشتغال استان، در محل کارخانجات هپی لند مستقر در منطقه آزاد انزلی برگزار گردید.

1395,09,04

راه اندازی پرتال جامع صادرات کالا و خدمات

همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران در اوکراین که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی این کشور در کیف برگزار می شود، دکتر افشین رحیمی، رئیس کانون کارآفرینی استان گیلان با همکاری اعضاء این کانون اقدام به راه اندازی پرتال جامع فروش و صادرات خدمات و کالاهای ایرانی به کشور اوکراین نموده است.
1395,07,30   ادامه مطلب

کسب تندیس صادر کننده نمونه


کسب تندیس صادر کننده نمونه ی ایران در صنعت نساجی توسط شرکت نوین بافان پرنگ، با مدیریت مهندس طاهری عضو هیئت امناء کانون کارآفرینی استان گیلان و کارآفرین برتر.

درمراسم روزملی صادرات با سخنرانی ریاست محترم جمهور،شرکت نوین بافان پرنگ منطقه آزادانزلی برای سومین سال متوالی به عنوان صادرکننده نمونه ملی موردتجلیل قرار گرفت وتندیس زرین را دریافت کرد.


1395,07,30

برگزاری سومین جلسه کانون کارآفرینی استان در سال 1395


سومین جلسه اعضاء کانون کارآفرینی استان گیلان، به دعوت مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صرف افطار، راس ساعت 17 روز چهارشنبه، مورخ 1395/4/9 و با حضور همه اعضای کانون کارآفرینی و مدیر اشتغال استان، در محل سالن تدبیر اداره کل برگزار گردید.

برای مشاهده تصاویر جلسه، بر روی عکس زیر کلیک نمایید.1395,04,17

ثبت نام یازدهمین جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر آغاز شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، این اداره کل پس از برگزاری ده دوره جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استانی در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته و با همکاری کانون کارآفرینی استان گیلان، یازدهمین دوره جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر را نقطه عطفی در انتخاب الگوهای اقدام و عمل قرار دهد و در این راه با تلفیق علم و تجربه، کارآفرینان اثر گذار را برگزیده و با معرفی آنها به جامعه از ایشان تقدیر به عمل آورد.

کارآفرینان محترم می توانند با مراجعه به سایت www.karafarinanebartar.ir نسبت به ثبت اطلاعات مجموعه های اقتصادی خود اقدام نمایند .
1395,04,08

Support